O firmie

Firma STI Sp. Z o.o. Sp. K. powstała w wyniku przekształcenia firmy Chemsampler s.c działającej od 2010 roku. Działania STI (Specjalistyczne Techniki Izolacyjne) koncentrują się wokół usług związanych z zabezpieczaniem konstrukcji żelbetowych i stalowych przed działaniem wilgoci oraz agresywnych chemikaliów.Działamy w branży budowlanej oraz przemyśle energetycznym, chemicznym i transportowym. Oferujemy profesjonalne i innowacyjne rozwiązania dla branży izolacji cieplnych, hydroizolacji w budownictwie oraz zabezpieczeń chemoodpornych. Wykonujemy również kompleksowe systemy dekoracyjnych nawierzchni i podłóg żywicznych wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych.

W szczególności STI to fachowe i niezawodne wykonanie:

  • Izolacji cieplnej poddaszy, dachów, fundamentów i obiektów chłodniczych
  • Posadzek przemysłowych w technologii żywic epoksydowych, poliuretanowych i polimocznikowych.
  • Izolacji basenów rekreacyjnych, oczek wodnych i fontann
  • Izolacji zbiornikow
  • Izolacji tarasów i balkonów wraz z wykonaniem warstwy użytkowej

Nasze usługi wykonujemy w unikalnej technologii natrysku polimoczników i poliuretanów, szybszej i efektywniejszej niż technologie tradycyjne stosowane w budownictwie. W ocenie efektywności cieplnej izolacji wykorzystujemy technologię termografii w podczerwieni (termowizję).

Mamy wiedzę i doświadczenie pozwalającą na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych realizacji. Dysponujemy fachową kadrą i wiedzą z zakresu chemii materiałów budowlanych pozwalającą na doradztwo w wyborze odpowiedniej technologii i materiału w zależności od przeznaczenia obiektu.