O firmie

STI Sp. Z o.o. Sp. K. to przedsiębiorstwo powstałe poprzez przekształcenie Chemsampler s.c. (która działalność rozpoczęła w 2010 r.). Rozwinięcie skrótu przedstawia równocześnie podstawowy profil działania firmy. Specjalistyczne Techniki Izolacyjne to spółka, która zajmuje się przede wszystkim zapewnianiem odporności konstrukcji wznoszonych przy wykorzystaniu żelbetu oraz stali na oddziaływanie niekorzystnych czynników, takich jak wilgoć czy niebezpieczne substancje chemiczne.

Główne obszary działalności to budownictwo, branża energetyczna i chemiczna, a także usługi dotyczące transportu. Nasza oferta dotyczy w największej mierze izolacji termicznych, wodochronnych (zwłaszcza w przemyśle budowlanym), a także systemów chemoodpornych. Oprócz tego zapewniamy usługę tworzenia ozdobnych podłóg i nawierzchni wykonanych z żywicy, które doskonale nadają się do zastosowania w domu i na zewnątrz.

W szczególności STI to fachowe i niezawodne wykonanie:

  • Izolacji cieplnej poddaszy, dachów, fundamentów i obiektów chłodniczych
  • Posadzek przemysłowych w technologii żywic epoksydowych, poliuretanowych i polimocznikowych.
  • Izolacji basenów rekreacyjnych, oczek wodnych i fontann
  • Izolacji zbiornikow
  • Izolacji tarasów i balkonów wraz z wykonaniem warstwy użytkowej

Mamy wiedzę i doświadczenie pozwalającą na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych realizacji. Dysponujemy fachową kadrą i wiedzą z zakresu chemii materiałów budowlanych pozwalającą na doradztwo w wyborze odpowiedniej technologii i materiału w zależności od przeznaczenia obiektu.